Dette er tekstversionen af Webredaktion
Klik her for at komme til den grafiske version af Webredaktion

Forside - Om sitet - Læs op - Sitemap


Webredaktion


Webstrateg, Koncern Kommunikation

Kim Højlund
Direkte telefon 7663 1880 Mobil: 2920 1880
E-mail: kim.hoejlund@rsyd.dk

 Koncern Webredaktør, Koncern Kommunikation

Gitte Reinhold Bjørn
Mobil: 2920 1496
E-mail: grb@rsyd.dk

Webkoordinator, Sundhed og Syddansk Sundhedsinnovation

Miriam Matlok
Direkte tlf. 7663 1879 Mobil: 2920 1869
E-mail: miriam.matlok@rsyd.dk

Webkoordinator, Psykiatri

Klavs Vedel
Direkte tlf. 9944 4874
E-mail: klavs.vedel@rsyd.dk

Webkoordinator, Social

Anne Sofie Krogh Ørum
Direkte tlf.: 7663 1052
E-mail: anne.sofie.orum@rsyd.dk

Webkoordinator, Regional udvikling

Rune Stig Mortensen
Direkte tlf. 7663 1160 Mobil: 2920 1160
E-mail: rune.stig@rsyd.dk

Webkoordinator, Råds- og direktionssekretariatet

Mette Stokbæk
Direkte tlf. 7663 1358   Mobil: 2920 1358
E-mail: mette.stokbaek@rsyd.dk

Webkoordinator, Økonomi

Anita Nygaard Junker
Direkte tlf. 7663 1037
E-mail: anita.junker@rsyd.dk

Webkoordinator, Koncern HR

Birgit Krongaard-Kruse
Direkte tlf. 7663 1881 Mobil: 2920 1881
E-mail: birgit.krongaard.kruse@rsyd.dk  
sydsdrsysyd.r 

Webkoordinator, Regional IT

Dennis Poulsen
Mobil: 3063 1604
E-mail: dennis.poulsen@rsyd.dk  rsyd.dk




Region Syddanmark - Email: kontakt@regionsyddanmark.dk