Gå til indhold
Forsiden | Kontakt | Ledige job | For ansatte | Presse og nyheder | Web-TV | tysk flag engelsk flag |

Region SyddanmarkTil forsiden

ForsidepilKontaktpilTværsektorielt samarbejde

Tværsektorielt samarbejde

Find kontaktoplysninger på medarbejdere i afdelingen for Tværsektorielt samarbejde, der arbejder med det tværsektorielle samarbejde om sundhed mellem sygehuse, kommuner og almen praksis i Region Syddanmark.

Birthe Navntoft, Afdelingschef
Tlf.: 29 20 10 16 / e-mail: birthe.navntoft@rsyd.dk

Maria Mathiassen, Afdelingssekretær
Tlf.: 51 64 10 55 / mam@rsyd.dk

Anders Fournaise, Konsulent/Projektleder
Tlf.: 24 82 43 15 / e-mail: anders.fournaise@rsyd.dk

Annette Vestergaard Weng, AC-planlægger
Tlf.: 29 20 10 07 / e-mail: avw@rsyd.dk

Arne Gårn, Specialkonsulent
Tlf.: 29 20 12 81 / e-mail: arne.gaarn@rsyd.dk

Arne Vesth Pedersen, Specialkonsulent 
Tlf.: 29 20 11 04 /e-mail: arne.vesth.Pedersen@rsyd.dk

Birthe Mette Pedersen, Programchef
Tlf.: 20 75 14 59 / e-mail: birthe.mette.pedersen@rsyd.dk

Christina Kristensen, Konsulent
Tlf.: 29 11 39 47 / e-mail: ckr@rsyd.dk

Christine Lund Momme, Specialkonsulent 
Tlf.: 29 20 13 18 / e-mail: christine.lund.momme@rsyd.dk

Dorthe Høj Nielsen, Konsulent (på barsel fra d. 29.12.16)
Tlf.: 24 90 87 69 / e-mail: dorthe.hoj.nielsen@rsyd.dk

Karina Andersen, Chefkonsulent
Tlf.: 29 20 12 22 / e-mail: ka@rsyd.dk

Kurt Æbelø, Chefkonsulent
Tlf.: 29 20 12 32 / e-mail: kae@rsyd.dk

Magnus Falby, Konsulent
Tlf.: 51 70 97 32 / e-mail: magnus.falby@rsyd.dk

Mette Nygaard, Specialkonsulent
Tlf.: 21 59 83 03 / e-mail: meny@rsyd.dk

Naja Ramskov Krogh, Konsulent
Tlf.: 29 20 12 12 / e-mail: naja.ramskov.krogh@rsyd.dk

Peter Lund Kristensen, Lektor 
Tlf.: 20 58 50 87 / e-mail: plkristensen@rsyd.dk

Signe Skaarup Andreassen, Projektleder
Tlf.: 29 20 13 48 / e-mail: signe.skaarup.andreassen@rsyd.dk


Siden er sidst opdateret 21-09-2017.
Kontakt Region Syddanmark

Region Syddanmark | Tlf: 76 63 10 00 | CVR nr. 29190909 | Skriv til Regionen | Om hjemmesiden | Sitemap